27. augusta 2009

Janíčková a Jánoška získali bronzové medaily na MS v cyklotriale

Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková si vybojovala bronzovú medailu vo štvrtkových pretekoch žien na majstrovstvách sveta Medzinárodnej biketrialovej únie (BIU) v čínskom meste ...

PING TANG 27. augusta (WEBNOVINY) - Slovenská reprezentantka v cyklotriale Tatiana Janíčková si vybojovala bronzovú medailu vo štvrtkových pretekoch žien na majstrovstvách sveta Medzinárodnej biketrialovej únie (BIU) v čínskom meste Ping Tang. V tamojšom národnom parku predstihli členku CTK Záriečie iba španielske sestry Gemma a Mireia Abantové. V pretekoch v mládežníckej kategórii Minime obsadil tretie miesto aj Ladislav Jánoška a vybojoval druhý cenný kov pre Slovensko. Šampionát vyvrcholí v piatok pretekmi v kategóriách elite a senior.

Výsledky - MS v cyklotriale BIU v Ping Tang:

Femina: 1. Gemma Abantová, 2. Mireia Abantová (obe Šp.), 3. Tatiana Janíčková (SR/CTK Záriečie).

Minime: 1. Armand Molla, 2. Bernat Seuba (obaja Šp.), 3. Ladislav Jánoška (SR/Slovtrial Kysucké Nové Mesto).