22. februára 2024

Juraj Slafkovský zbieral trestné minúty a jeho bodová séria sa skončila (video)

Tagy: NHL

Hokejisti Montrealu Canadiens v stredajšom zápase NHL na domácom ľade podľahli Buffalu Sabres ...

canadiens_bruins_hockey_68080 676x451 22.2.2024 (SITA.sk) - Hokejisti Montrealu Canadiens v stredajšom zápase NHL na domácom ľade podľahli Buffalu Sabres 2:3. Slovenský hokejista Juraj Slafkovský na ľade strávil 21 aj pol minúty, počas ktorých raz vystrelil na bránku, nazbieral šesť trestných minút a mal aj jednu mínusku. Po ôsmich dueloch tak vyšiel bodovo naprázdno.

Za "Habs" v Bell Centre v stredu skórovali iba obrancovia, v 13. minúte ich do vedenia poslal Arber Xhekaj a v 27. minúte na 2:1 upravil Jayden Struble. Buffalo všetky svoje góly strelilo v druhej tretine, na 1:1 v 25. minúte vyrovnával Zemgus Girgensons, v 30. minúte Jack Skinner v presilovke na 2:2 a víťazný gól v 39. minúte strelil v oslabení Alex Tuch.

Montreal prehral tretí duel za sebou a okrem Slafkovského sa skončila aj desaťzápasová bodová séria Nicka Suzukiho.

Zdroj: SITA.sk - Juraj Slafkovský zbieral trestné minúty a jeho bodová séria sa skončila (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

Tagy: NHL

Slovan Bratislava prehral so Sturmom Graz 0:1 v odvete play-off o účasť v osemfinále Konferenčnej ligy
Chorvátsky tenista Ivo Karlovič definitívne končí profesionálnu kariéru, počas nej zaznamenal takmer 14-tisíc es