17. decembra 2008

Jurčina pomohol gólom k víťazstvu Wahingtonu

Jediným bodujúcim Slovákom v utorkových zápasoch kanadsko-americkej NHL bol Milan Jurčina z Wahingtonu, ktorý tretím gólom v sezóne prispel k víťazstvu svojho tímu na ľade New Yorku Islanders 5:4 po ...

NEW YORK 17. decembra (WEBNOVINY) - Jediným bodujúcim Slovákom v utorkových zápasoch kanadsko-americkej NHL bol Milan Jurčina z Wahingtonu, ktorý tretím gólom v sezóne prispel k víťazstvu svojho tímu na ľade New Yorku Islanders 5:4 po predĺžení. Jaroslav Halák v drese Montrealu odchytal celý duel v Caroline, zlikvidoval 24 z 27 strelil súpera, ale prehre Canadiens 2:3 nezabránil. Debakel na svojom ľade utrpel Edmonton, ktorý podľahol Chicagu 2:9. Ľubomír Višňovský z domáceho mužstva napriek tomu končil stretnutie s jedným plusovým Výsledky - utorok: Philadelphia - Colorado 5:2 (2:1, 2:1, 1:0) Toronto - New Jersey 3:2 po samostatných nájazdoch (0:1, 2:1, 0:0 - 0:0, 1:0) Carolina - Montreal 3:2 (2:0, 1:2, 0:0) - Jaroslav Halák (Montreal) - odchytal celý zápas, zlikvidoval 24 z 27 striel súpera New York Islanders - Washington 4:5 po predĺžení (1:2, 1:2, 2:0 - 0:1) - Milan Jurčina (Washington) 1+0 Ottawa - Atlanta 1:4 (0:1, 0:0, 1:3) St. Louis - Calgary 3:6 (0:2, 2:3, 1:1) Dallas - Phoenix 2:1 po predĺžení (1:0, 0:0, 0:1 - 1:0) Edmonton - Chicago 2:9 (0:2, 1:5, 1:2) Anaheim - New York Rangers 1:3 (0:0, 1:1, 0:2) SITA