09. mája 2017

Juventus Turín vedie nad AS Monaco 2:0 po polčase

Na snímke vpravo brazílsky obranca Juventusu Daniel Alves, vľavo francúzsky obranca Monaka Benjamin Mendy v odvete semifinále Ligy majstrov vo futbale Juventus Turín - AS Monaco v utorok 9. mája 2017. Foto: TASR/AP
Bratislava 9. mája (TASR) - Futbalisti Juventusu Turín viedli po prvom polčase utorňajšieho odvetného súboja semifinále Ligy majstrov 2016/2017 na domácom štadióne nad AS Monaco 2:0. O prvý gól sa postaral v 33. minúte Mario Mandžukič, keď zužitkoval presný center Daniho Alvesa a na dvakrát prekonal brankára Danijela Subašiča. Druhý pridal v 45. minúte Alves, ktorý rozvlnil sieť volejom spoza šestnástky.