Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Šport

06. februára 2007

Kapitánom reprezentácie Petrovický, do Švajčiarska bez CígeraKapitánom slovenskej hokejovej reprezentácie na víkendovom turnaji Škoda Cup vo švajčiarskom Bazileji bude Róbert Petrovický. Hráč tímu Zürich SC Lions nosil céčko na drese už na novembrovom ...Zdieľať

BRATISLAVA 6. februára (SITA) - Kapitánom slovenskej hokejovej reprezentácie na víkendovom turnaji Škoda Cup vo švajčiarskom Bazileji bude Róbert Petrovický. Hráč tímu Zürich SC Lions nosil céčko na drese už na novembrovom Nemeckom pohári v Hannoveri. Kapitána pre februárovú reprezentačnú akciu si zvolili samotní hráči. Petrovického asistentami v zápasoch budú útočník Miroslav Hlinka z Pardubíc a obranca Martin Štrbák.

Do Bazileja necestuje s národným tímom jeden z dvoch asistentov trénera Júliusa Šuplera Zdeno Cíger. Na reprezentačnej lavičke na Škoda Cupe bude duo Július Šupler - Miroslav Miklošovič. Cíger bude k dispozícii Slovanu Bratislava, ktorý vedie práve s Miklošovičom. "Už vopred sme sa dohodli, že na poslednú akciu pôjde s reprezentáciou iba Miroslav Miklošovič. Bola to naša dohoda so Slovanom,“ vysvetlil Július Šupler.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Dohrávaný zápas hokejovej extraligy Skalica - Nitra 4:2
<< predchádzajúci článok
Zlato pre Poireeho, Marek Matiaško bodoval

Kapitánom reprezentácie Petrovický, do Švajčiarska bez Cígera - diskusné fórum čitateľov