Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

06. júla 2007

Kašický v Číne o rozvoji ďalšej spolupráceSlovenské ozbrojené sily majú záujem pokračovať v organizovaní kurzov tradičnej čínskej medicíny, ázijských bojových umení a kurzu národnej bezpečnosti. Počas návštevy Čínskej ...Zdieľať

BRATISLAVA 6. júla (WEBNOVINY) - Slovenské ozbrojené sily majú záujem pokračovať v organizovaní kurzov tradičnej čínskej medicíny, ázijských bojových umení a kurzu národnej bezpečnosti. Počas návštevy Čínskej ľudovej republiky (ČĽR) to potvrdil svojmu rezortnému partnerovi Cao Gangchuanovi minister obrany František Kašický. Diskutovali spolu aj boji proti terorizmu, pričom Kašický pozval expertov čínskej armády na návštevu SR, aby hovorili o možnostiach spolupráce v tejto oblasti.

Po stretnutí s ministrom národnej obrany ČĽR sa Kašický stretol s podpredsedníčkou Stálej komisie Národného ľudového zhromaždenia ČĽR Boing Uyunqimg, navštívil tiež centrum kozmickej kontroly neďaleko Pekingu. Minister Kašický na Národnej akadémii obrany v Pekingu vystúpil s prednáškou na tému Slovensko v Európe. Z oficiálnej návštevy Číny sa Kašický vráti dnes podvečer.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Na zasielanie príspevkov do 2. piliera má dozerať MPSVR
<< predchádzajúci článok
Verejný dlh v prvom štvrťroku klesol o 15,4 mld. Sk