Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. novembra 2007

KDH nahradí kohokoľvek v terajšej koalíciiPredseda KDH Pavol Hrušovský vylučuje, že by hnutie nahradilo vo vládnej koalícii niektorú zo strán. "KDH nebude rokovať o zostavení novej vlády s terajšími stranami vládnej koalície," ...Zdieľať

BRATISLAVA 28. novembra (WEBNOVINY) - Predseda KDH Pavol Hrušovský vylučuje, že by hnutie nahradilo vo vládnej koalícii niektorú zo strán. "KDH nebude rokovať o zostavení novej vlády s terajšími stranami vládnej koalície," zdôraznil Hrušovský. V tejto chvíli situáciu nehodnotí až tak dramaticky. Momentálne odznievajú len vyjadrenia jednotlivých politikov, ktoré sú známe aj z minulosti. Ak je pravdou, že Smer-SD si nevie predstaviť ďalšiu spoluprácu s ĽS-HZDS, očakáva od premiéra Roberta Fica, že to verejne oznámi. "Zatiaľ odišiel z koaličných rokovaní len Vladimír Mečiar," poznamenal.

KDH bez ohľadu na to, či bude spojené s vyslovením dôvery vláde, nepodporí štátny rozpočet na budúci rok. Zlúčenie hlasovania o rozpočte s vyslovením dôvery vláde avizuje predseda SNS Ján Slota.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Koalícia je v zvláštnej situácii, treba reagovať na zlodejčiny
<< predchádzajúci článok
Dzurinda vylúčil vstup SDKÚ-DS do vlády