Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

28. januára 2023

KDH otvára kandidačnú listinu a začalo rokovania s Hegerom. V nasledujúcich dňoch chcú predstaviť aj nových expertovKresťanskodemokratické hnutie (KDH) sa pripravuje na voľby samostatne. Predsedníctvo strany v sobotu na svojom zasadnutí rozhodlo, že kandidačnú ...Zdieľať
titulna foto milan majersky 676x451 28.1.2023 (Webnoviny.sk) - Kresťanskodemokratické hnutie (KDH) sa pripravuje na voľby samostatne. Predsedníctvo strany v sobotu na svojom zasadnutí rozhodlo, že kandidačnú listinu otvoria pre vybrané demokratické subjekty a osobnosti.


Preto budeme iniciovať ďalšie kolá rokovaní, ktoré sa začali už v sobotu s premiérom Hegerom,“ uviedla hovorkyňa KDH Lenka Halamová.

Ako dodala, KDH chce byť nespochybniteľnou voľbou pre konzervatívneho a kresťanského voliča a ponúknuť čitateľné riešenia pre ľudí. Nechce, aby v nasledujúcich voľbách prepadli hlasy demokratických voličov.

Už teraz máme pripravené nové posily a expertov, ktorých budeme predstavovať v nasledujúcich dňoch a týždňoch,“ doplnila hovorkyňa a dodala, že finálne rozhodnutie o postupe vo voľbách prijmú až na zasadnutí celoslovenskej rady KDH.


Zdroj: Webnoviny.sk - KDH otvára kandidačnú listinu a začalo rokovania s Hegerom. V nasledujúcich dňoch chcú predstaviť aj nových expertov © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Voliči si uvedomili, čo je v stávke a zvolili si solídneho prezidenta, reagujú slovenskí politici na víťazstvo Pavla
<< predchádzajúci článok
Pápež František zdôraznil, že homosexualita nie je zločin a svoje predošlé vyjadrenie objasnil