17. marca 2011

KHL: Avangard Omsk je blízko k finále na východe

Hokejisti Avangardu Omsk sa ujali vedenia 3:2 v mimoriadne vyrovnanej sérii semifinále Východnej konferencie KHL s Metallurgom Magnitogorsk. Tím z juhu krajiny zvíťazil vo štvrtkovom ...

khlruska liga Ilustračné fotoFoto: khl.ru OMSK 17. marca (WEBNOVINY) - Hokejisti Avangardu Omsk sa ujali vedenia 3:2 v mimoriadne vyrovnanej sérii semifinále Východnej konferencie KHL s Metallurgom Magnitogorsk. Tím z juhu krajiny zvíťazil vo štvrtkovom piatom zápase 4:3 po predĺžení, keď o úspechu domácich rozhodol až v 87. min Pervyšin. O postupujúcom do finále konferencie sa môže rozhodnúť už v sobotu 19. marca, výhodu domáceho ľadu však tentoraz budú mať hráči Magnitogorsku. Vo štvrtok je ešte na programe stretnutie Ak Bars Kazaň - Salavat Julajev Ufa (stav série 1:3).

Výsledok úvodného štvrtkového stretnutia play-off Kontinentálnej hokejovej ligy (hrá sa na 4 víťazstvá):

Východná konferencia - semifinále - 5. zápas:

Avangard Omsk - Metallurg Magnitogorsk 4:3 po predĺžení (2:2, 1:0, 0:1 - 0:0, 1:0) - stav série: 3:2.