24. novembra 2009

KHL: Gól Kukumberga, dve asistencie Stümpela

V utorňajších dueloch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa bodovo presadili dvaja Slováci. Roman Kukumberg síce otvoril skóre duelu Togliatti - Kazaň už v 4. min, no to bolo zo strany domácich všetko a ...

MOSKVA 24. novembra (WEBNOVINY) - V utorňajších dueloch Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL) sa bodovo presadili dvaja Slováci. Roman Kukumberg síce otvoril skóre duelu Togliatti - Kazaň už v 4. min, no to bolo zo strany domácich všetko a o plnom bodovom zisku pre Kazaň rozhodli v treťom dejstve Kalanen a Bodrov. Barys Astana uspel na ľade Novokuznecka, keď vyhral 3:2 po predĺžení. Dve asistencie si pripísal slovenský reprezentsnčý útočník Jozef Stümpel, tú druhá pri góle v predĺžení z hokejky Savčenka. Líder KHL Salavat Julajev Ufa prehral v Novosibirsku 2:4. Vysoké víťazstvo dosiahli hráči Avangardu Omsk, ktorí zdolali Chabarovsk 7:1. To pravdepodobne veľmi nepotešilo fanúšikov Amuru, ktorí mali duel možnosť sledovať naživo v dvoch chabarovských kinách od 2.00 h miestneho času.

Výsledky utorňajších zápasov Kontinentálnej hokejovej ligy:

Novokuzneck - Barys Astana 2:3 po predĺžení (0:0, 1:1, 1:1 - 0:1) - Jozef Stümpel (Barys) 0+2

Novosibirsk - Ufa 4:2 (2:0, 1:0, 1:2)

Omsk - Chabarovsk 7:1 (1:0, 2:1, 4:0)

Togliatti - Kazaň 1:2 (1:0, 0:0, 0:2) - Roman Kukumberg (Lada) 1+0