31. marca 2011

KHL: Mytišči nevyužilo ďalší mečbal, gól Obšuta, Demitra 0+2

Hráči Lokomotivu Jaroslavľ odvrátili vo štvrtok druhý "mečbal" vo finále Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), keď na domácom ľade zdolali v ...

khl Ilustračné fotoFoto: khl.ru JAROSLAVĽ 31. marca (WEBNOVINY) - Hráči Lokomotivu Jaroslavľ odvrátili vo štvrtok druhý "mečbal" vo finále Západnej konferencie Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL), keď na domácom ľade zdolali v piatom zápase Atlant Mytišči 3:2 po predĺžení. V sérii však stále prehrávajú 2:3. Hosťujúci hokejisti viedli po dvoch tretinách už dvojgólovým rozdielom, keď na priebežných 2:0 pre Atlant zvýšil v 22. min v presilovke slovenský obranca Jaroslav Obšut. Lokomotiv však v tretej tretine dokázal vyrovnať aj zásluhou dvoch asistencií Pavla Demitru, pričom gól na 2:2 padol pri záverečnej hre bez brankára 5 sekúnd pred koncom. V predĺžení rozhodol svojím druhým presným zásahom v tomto stretnutí Ivan Tkačenko. Útočník Pavol Demitra má aktuálne v play-off bilanciu 6 gólov a 15 asistencií.

Výsledok štvrtkového stretnutia play-off Kontinentálnej hokejovej ligy:

Západná konferencia - finále - 5. zápas (hrá sa na 4 víťazstvá):
Lokomotiv Jaroslavľ - Atlant Mytišči 3:2 po predĺžení (0:1, 0:1, 2:0 - 1:0) - stav série: 2:3