Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

03. októbra 2016

Kim Kardashianová sa stala v Paríži obeťou ozbrojeného útoku2015 CFDA Fashion Awards 1. júna 2015 v New Yorku.Zdieľať
Kim Kardashianová pózuje pre fotografov počas príchodu na slávnostné udeľovanie cien Americkej rady módnych návrhárov (CFDA) - 2015 CFDA Fashion Awards 1. júna 2015 v New Yorku. Foto: TASR/AP
 
Paríž 3. októbra (TASR) - Americká hviezda TV reality šou Kim Kardashianová sa stala v noci nadnes vo svojej parížskej hotelovej izbe obeťou ozbrojenej lúpeže. Kardashianová bola podľa svojho hovorcu "hlboko otrasená, fyzickú ujmu však neutrpela", informuje agentúra AP.


Kardashianovú prepadli dvaja maskovaní muži prezlečení za policajtov. Jej manžel, raper Kanye West, po tom, ako sa dozvedel o incidente, náhle prerušil vystúpenie na hudobnom festivale v New Yorku. Publiku oznámil, že musí odísť kvôli "nepredvídanej udalosti v rodine," píše stanica CNN.

Kardashianová je vo francúzskej metropole na Parížskom týždni módy spolu so svojou matkou Kris Jennerovou a sestrou Kendall Jennerovou. Incident sa vyšetruje. Bezprostredne nebolo známe, či sa v hotelovej izbe nachádzali aj ich dve maloleté deti - trojročná dcéra North a desaťmesačný syn Saint.

Kardashianová bola napadnutá počas Parížskeho týždňa módy aj v roku 2014; ani vtedy neutrpela zranenia.
 

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
RADÍME: Športovať môžu všetky deti, vhodná aktivita závisí od povahy
<< predchádzajúci článok
Medzinárodný núdzový signál SOS má 110 rokov

Kim Kardashianová sa stala v Paríži obeťou ozbrojeného útoku - diskusné fórum čitateľov