Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

23. júna 2018

KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Pat & Mat znovu v akciiTento týždeň si môžete pozrieť v kine tieto premiéry.Zdieľať
KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Pat & Mat znovu v akcii

 

Pat & Mat znovu v akcii"A je to opäť tu." Pat a Mat, naši dvaja známi kutilovia znovu v akcii. Presťahovali sa do nových domov, kde na nich čakajú nové kutilské výzvy a nové príhody. Pre Pat a Mata nie je nič problém, či už sa jedná o boj s rojom včiel, opravu elektrickej kosačky, upchatý odpad, boj s krtkom alebo stavbu novej skalky.

Pre domácich majstrov nie je žiadna komplikácia prekážkou a žiadna výzva dostatočne veľká. Vyčistiť komín? Postaviť nový plot? Naši kutilovia si dokážu poradiť s každým problémom. Našim kutilom vôbec nie je cudzie ani moderné riešenie a tak sa stanú odborníkmi v používaní solárnej energie alebo inštaláciu bezpečnostných kamier.

Pat a Mat, ako už sme zvykli prinášajú zábavu na ostrie skrutkovača a srandu až sa klince budú prehýbať. Doma to radšej neskúšajte!


 

Jurský svet 2: Zánik ríše


Pokračovanie jedného z najúspešnejších filmov všetkých čias. Dinosaury z Jurského sveta sú v ohrození a Chris Pratt spolu s Bryce Dallas Howard sa vydávajú na záchrannú misiu.


 

Láska bez bariér


Jocelyn je úspešný podnikateľ, sukničkár a nenapraviteľný klamár. Snaží sa zviesť mladú a krásu Júliu predstieraním, že je telesne postihnutý. Ale ona mu predstaví svoju sestru Florence, ktorá je na invalidnom vozíku.


 

 


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Bolesť chrbta nepodceňujte, môže naznačovať zápalové ochorenie
<< predchádzajúci článok
Video: Nad Bojnicami vyrastá nová turistická atrakcia: Netradičná vyhliadka. Otvoria ju v lete

KINO NOVINKY TÝŽDŇA: Pat & Mat znovu v akcii - diskusné fórum čitateľov