Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. augusta 2020

Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténeŠpanielsky herec Antonio Banderas mal pozitívne testy na nový koronavírus. Informoval o tom na ...Zdieľať
antonio_banderas coronavirus_92874 8d23853d7cf34e96ab86e86adc31e5eb 676x489 11.8.2020 (Webnoviny.sk) - Španielsky herec Antonio Banderas mal pozitívne testy na nový koronavírus. Informoval o tom na sociálnej sieti Instagram v pondelok, keď zároveň oslavoval 60. narodeniny.


"Ahojte všetci, chcem zverejniť, že dnes, 10. augusta, som nútený osláviť 60. narodeniny v karanténe po tom, ako som bol pozitívne testovaný na ochorenie COVID-19," napísal Banderas v španielčine, príspevok publikoval taktiež web CNN.

Andalúzan pripojil vlastnú fotografiu z detských čias a poznamenal, že sa cíti relatívne dobre. "Som trochu unavenejší ako obvykle, ale som presvedčený, že sa po medicínskych indikáciách čo najskôr zotavím. Túto izoláciu využijem na čítanie, písanie, odpočinok a spriadanie plánov, do ktorých sa chcem po šesťdesiatke pustiť plný entuziazmu," dodal rodák z Málagy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténe © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Fantasy séria, ktorá vás vezme za úžasným dobrodružstvom
<< predchádzajúci článok
One Day Jazz Festival pokračuje 4 koncertami pre verejnosť

Koronavírusom sa nakazil ďalší slávny herec, Antonio Banderas oslavoval narodeniny v karanténe - diskusné fórum čitateľov