Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. januára 2020

Kotlebovci podali trestné oznámenie na Hlinu, snažil sa zabrániť ich zhromaždeniu (video)Strana Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) podala trestné oznámenie na predsedu KDHZdieľať
7_0f14346 676x451 15.1.2020  - Strana Kotlebovci - Ľudová strana Naše Slovensko (ĽSNS) podala trestné oznámenie na predsedu KDH Alojza Hlinu. Podľa ĽSNS sa Hlina snažil aktívne zabrániť občanom zúčastniť sa na riadne ohlásenom a povolenom mítingu strany v Slovenskej Ľupči dňa 8. januára tohto roka.

Kotlebovci adresovali svoj podnet na Úrad špeciálnej prokuratúry s tým, že malo dôjsť k spáchaniu trestného činu porušovania slobody združovania a zhromažďovania.

Hlina na sociálnej sieti deň pred zhromaždením napísal, že „v týchto dňoch si pripomíname 75. výročie besnenia fašistov a gardistov v Nemeckej, kde vo vápennej peci pálili mužov, ženy aj deti. Miesto, kde sa to dialo, je len cca 10 km od Slovenskej Ľupče, kde zajtra chcú mať kotlebovci míting…. Zablokujme zajtra vstup do kulturáku v Slovenskej Ľupči,“ napísal šéf KDH na sociálnej sieti.

 

V prípade, ak sa vám nezobrazil zdieľaný obsah nad týmto textom kliknite sem


Agentúra SITA požiadala o reakciu predsedu KDH Hlinu.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kotlebovci podali trestné oznámenie na Hlinu, snažil sa zabrániť ich zhromaždeniu (video) © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Pellegriniho vláda podporuje výcvikové misie na Blízkom východe, ale má podmienku
<< predchádzajúci článok
Verejná správa nesmie minúť viac, ako má schválené. Otázne sú neočakávané výdavky navyše

Kotlebovci podali trestné oznámenie na Hlinu, snažil sa zabrániť ich zhromaždeniu (video) - diskusné fórum čitateľov