Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. novembra 2020

Kovařík má záujem zostať policajným prezidentom, o post sa uchádza aj šéf komanda LYNX HamranDočasný prezident Policajného zboru Peter Kovařík sa zúčastní na výberovom konaní na post policajného prezidenta. Pre agentúru SITA to potvrdila ...Zdieľať
peter kovarik 676x451 27.11.2020 (Webnoviny.sk) - Dočasný prezident Policajného zboru Peter Kovařík sa zúčastní na výberovom konaní na post policajného prezidenta. Pre agentúru SITA to potvrdila vedúca Oddelenia komunikácie a prevencie Prezídia Policajného zboru Andrea Dobiášová.


Ako dodala, Kovařík spĺňa všetky podmienky na túto funkciu a potrebné podklady so žiadosťou odovzdal na Ministerstvo vnútra SR. Pre televíziu Markíza potvrdil kandidatúru na nového policajného prezidenta aj šéf LYNX komanda Štefan Hamran.


Zdroj: Webnoviny.sk - Kovařík má záujem zostať policajným prezidentom, o post sa uchádza aj šéf komanda LYNX Hamran © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Video: Dá sa Matovič zaočkovať ako prvý s rodinou a bude vzorom? Odpoveď vás prekvapí
<< predchádzajúci článok
Francúzsko sa vracia k zdaneniu technologických gigantov, Amazon i Google sa plateniu daní nevyhnú

Kovařík má záujem zostať policajným prezidentom, o post sa uchádza aj šéf komanda LYNX Hamran - diskusné fórum čitateľov