Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

15. novembra 2011

Kukláči zasahovali v dome údajného šéfa skupiny piťovcovV Bratislave zasahovali policajti z vrtuľníka. Začala sa akcia Rambo proti skupine bratislavského podsvetia známej pod menom piťovci. Podľa medializovaných informácií je Juraj O. prezývaný Piťo údajným šéfom skupiny. Podrobnosti o obvinení nie sú zatiaľ dostupné. Zásah policajtov proti skupine piťovcov z ...Zdieľať
kuklac BRATISLAVA 15. novembra (WEBNOVINY) - V Bratislave zasahovali policajti z vrtuľníka. Začala sa akcia Rambo proti skupine bratislavského podsvetia známej pod menom piťovci.


Počas zásahu proti skupine bratislavského podsvetia známej pod menom piťovci dnes zadržali aj Juraja O., ktorého už aj obvinili.

Agentúre SITA to potvrdil advokát Peter Filip, ktorý by ho mal zastupovať. Podľa medializovaných informácií je Juraj O. prezývaný Piťo údajným šéfom skupiny. Podrobnosti o obvinení nie sú zatiaľ dostupné.

Policajti podľa portálu čas.sk zasahovali z vrtuľníka proti skupine piťovcov z bratislavského Lamača, akcia sa začala v utorok približne o 4:30. Príslušníci policajnej zásahovej jednotky sa do dvora rodinného domu, v ktorom býva Juraj O. alias Piťo zlanili z vrtuľníka.

Bolo počuť explózie výbušiek s dymom. Kukláči na dome rozbili niekoľko okien a vtrhli do vnútra. Vo vnútri domu prebieha domová prehliadka. Policajti sa medzi sebou do vysielačiek dorozumievajú krycími menami Rambo. Policajti súčasne zasiahli na ďalších miestach Bratislavy. Z domu už zobrali dvoch členov skupiny, ktorí sú tiež na zoznamoch piťovcov. Dá sa očakávať, že zásah bude trvať dlhšie.

V zoznamoch silných skupín bratislavského podsvetia, ktoré nedávno unikli z polície, je v skupine piťovcov 44 mien. Nechýba tam ani Juraj O. (35), alias Piťo, podľa ktorého skupina dostala meno, píše čas.sk.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Piťo býva v pevnosti, zásah musel byť razantný, tvrdí Lipšic (18. 11. 2011)
 Vo väzbe sú ďalší údajní mafiáni skupiny známej ako piťovci (18. 11. 2011)nasledujúci článok >>
Pravdepodobnosť recesie v USA sa zvýšila
<< predchádzajúci článok
Obnova najväčšieho námestia v Európe stála 1,6 milióna eur

Kukláči zasahovali v dome údajného šéfa skupiny piťovcov - diskusné fórum čitateľov