Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

06. novembra 2010

Lady Gaga bude mať až osem voskových figurín


Tagy: Lady Gaga

Excentrická americká speváčka Lady Gaga bude ďalšou hviezdou s voskovou podobizňou. Múzeum voskových figurín Madame Tussaud sa však rozhodlo, že popová speváčka ...Zdieľať
bez nazvu Lady Gaga

Foto: SITA/AP BRATISLAVA 6. novembra (WEBNOVINY) - Excentrická americká speváčka Lady Gaga bude ďalšou hviezdou s voskovou podobizňou. Múzeum voskových figurín Madame Tussaud sa však rozhodlo, že popová speváčka nebude mať len jednu, ale rovno osem rôznych figurín. Na jednej z nich bude mať speváčka aj svoj viktoriánsky oblek z odovzdávania Brit Awards a vlasy, ktoré na tejto slávnosti v roku 2010 bránili vo výhľade nejednému divákovi. Všetkých osem figurín by mali odhaliť naraz v ôsmich pobočkách Múzea voskových figurín Madame Tussaud a to 9. decembra. Lady Gaga z vosku budú môcť obdivovať ľudia v New Yorku, Las Vegas, Hollywoode, Londýne, Amsterdame, Berlíne, Šanghaji a Hongkongu.

Múzeum voskových figurín Madame Tussaud otvorili v Londýne v roku 1835. Neskôr vznikli jeho ďalšie pobočky na celom svete. V decembri otvoria desiatu pobočku v thajskom meste Bangkok a v roku 2011 sa nezvyčajného múzea dočká aj rakúska metropola Viedeň. Ďalšími mestami s múzeom voskových figurín Madame Tussaud by mali byť Dubaj, Hamburg a Moskva.

Informáciu zverejnila webová stránka billboard.com.

Tagy: Lady Gaga
   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Lady Gaga vydá kompilačnú nahrávku The Remix (13. 4. 2010)nasledujúci článok >>
Zverejnili nominácie na Európske filmové ceny
<< predchádzajúci článok
Na MFF v Ríme triumfovala komédia o eutanázii