31. marca 2018

Lallana utrpel zranenie, podľa trénera Kloppa je vážne

Na snímke vpravo strelec víťazného gólu Anglicka Adam Lallana, archívna snímka

Na snímke vpravo strelec víťazného gólu Anglicka Adam Lallana, archívna snímka Foto: TASR Pavel Neubauer
Londýn 31. marca (TASR) - Anglický futbalový reprezentant Adam Lallana z FC Liverpool utrpel v sobotu zranenie v ligovom zápase na pôde Crystal Palace, ktorý LFC vyhral 2:1. Podľa trénera "The Reds" Jürgena Kloppa je zranenie vážne, no je ešte priskoro povedať, či kvôli nemu príde ofenzívny stredopoliar o účasť na MS 2018 v Rusku.

Lallana prišiel na ihrisko v 65. minúte, no už po piatich minútach ho vyniesli na nosidlách a nedohral. Dvadsaťdeväťročný hráč sa dostal do tvrdého stretu s protihráčom v súboji a podľa nemeckého kouča má svalové zranenie. "Je to naozaj vážne. Nevieme ešte úplne presne, čo sa tam stalo, ale v prvom momente keď som ho videl ísť z ihriska, vyzeralo to vážne. Hovoriť o jeho účasti na MS je teraz priskoro, dúfame, že to nebude až také zlé. Teraz to nerozhodneme. No nie je to dobré," citovala Kloppa agentúra AP.

Angličania v kvalifikácii vyradili Slovákov. Na šampionáte sa v základnej G-skupine stretnú s Tuniskom, Belgickom a Panamou.