Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala    Hudba

08. marca 2018

Legendárny Rod Stewart chystá ďalší album, bude obsahovať jedenásť nových skladiebAnglický spevák Rod Stewart vydá album Blood Red Roses. Sedemdesiattriročný interpret prezradil informáciu v rozhovore s Kyleom Meredithom v louisvilleskej rozhlasovej stanici WFPK. Rodák z ...Zdieľať
italy_rod_stewart_59857 375de4eb4f2744de9dabd18787b731de 676x458 BRATISLAVA 8. marca  - Anglický spevák Rod Stewart vydá album Blood Red Roses. Sedemdesiattriročný interpret prezradil informáciu v rozhovore s Kyleom Meredithom v louisvilleskej rozhlasovej stanici WFPK.


Rodák z Londýna dodal, že štúdiovka bude obsahovať jedenásť nových skladieb. Na trh ju plánuje uviesť na prelome mája a júna alebo až v septembri. Blood Red Roses bude spevákov 30. sólový album, pričom zatiaľ naposledy ponúkol v roku 2015 nahrávku Another Country, s ktorou sa v UK Charte dostal na druhé miesto.
 
 

Sir Roderick David "Rod" Stewart *


* počas kariéry pôsobil aj v niekoľkých kapelách. V 60. rokoch minulého storočia sa stal členom už nefungujúcej formácie The Jeff Beck Group, s ktorou vydal albumy Truth (1968) a Beck-Ola (1969). Známy je tiež z kapely Faces a jej nahrávok First Step (1970), Long Player (1971), A Nod Is as Good as a Wink... to a Blind Horse (1971) a Ooh La La (1973). Držiteľa Grammy či BRIT Award uviedli v roku 1994 do Rock'n'rollovej siene slávy ako sólového umelca a v roku 2012 mu vzdali rovnakú česť aj ako členovi spomínaných Faces.

 

Informácie pochádzajú z webstránky consequenceofsound.net a archívu agentúry SITA.


Zdroj: Webnoviny.sk - Legendárny Rod Stewart chystá ďalší album, bude obsahovať jedenásť nových skladieb © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Lana Del Rey zverejnila coververziu skladby You Must Love Me z muzikálu Evita
<< predchádzajúci článok
Ivan Binďo Bindas je veľkým psíčkarom a má doma štvornohého miláčika Bella

Legendárny Rod Stewart chystá ďalší album, bude obsahovať jedenásť nových skladieb - diskusné fórum čitateľov