Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

29. júna 2010

Letisko a Mlynské nivy bude spájať autobusový spojLetisko M. R. Štefánika zavádza od 1. júla priame autobusové spojenie z letiska na Mlynské Nivy a späť. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa ...Zdieľať
letisko Foto: Ilustračné foto : SITA/Ľudovít Vaniher

BRATISLAVA 29. júna (WEBNOVINY) - Letisko M. R. Štefánika zavádza od 1. júla priame autobusové spojenie z letiska na Mlynské Nivy a späť. Agentúru SITA o tom informovala hovorkyňa spoločnosti Letisko M. R. Štefánika - Airport Bratislava, a.s. Dana Madunická. Osemmiestne vozidlo bude na tejto trase premávať po skúšobnú dobu troch mesiacov v polhodinovom až hodinovom intervale, pričom jednosmerný cestovný lístok v hodnote 1 euro si budú môcť cestujúci zakúpiť priamo v autobuse.

"Letisko Bratislava sa spojenie s hlavným dopravným uzlom autobusovej dopravy rozhodlo zriadiť z vlastnej iniciatívy, a to na základe dopytu cestujúcich po tomto spojení, ktorý sa pravidelne odzrkadľuje v rôznych spotrebiteľských anketách letiska," uviedla Madunická. Podľa nej znamená kvalitné spojenie hlavného slovenského letiska s autobusovou stanicou predovšetkým prínos pre cestujúcich, ktorí sa do Bratislavy prepravujú autobusmi z iných častí Slovenska. V záujme letiska je cestujúcej verejnosti vďaka novej službe umožniť počas hlavnej letnej sezóny priame spojenie s letiskom bez potreby prestupu.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Novým maďarským prezidentom bude Pál Schmitt
<< predchádzajúci článok
SREBRENICA: Začali s exhumáciou v ďalšom hrobe

Letisko a Mlynské nivy bude spájať autobusový spoj - diskusné fórum čitateľov