Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2019

Lev - ročný horoskop na rok 2019Milí Levíci, z nebeského billboardu roku 2019 na vás septembra dôležitá posolstvo a hviezdy vás žiadajú, aby ste pozorne čítali, kým sa nenaučíte interpretovať ich skutočnej významy. Využite zaujímavé príležitosti naučiť sa komunikovať s vesmírom!Zdieľať
Hlavné mentor, Jupiter, kreslí na oblohu svoje trblietavé neónové glyfy, v ktorých je zakódovaná túžba prežiť čo najviac pekného a posunúť sa o kúsok vyššie. Jeho blahodarný Trigon prináša expanziu, príležitosti, rast a nádej, odstraňovanie všetky sváry - toť úloha tohto roka! Trochu nečitateľne však mení svoj rukopis nevyspytateľný Urán, ktorý je super majstrom v tom, ako zasiahnuť do života niečím náhlym a nepredvídateľným. Svojou kvadratúrou sa stáva trubadúrom náhlych zmien a občas môže silno zatriasť súčasným stavom vecí. Rada hviezd znie - čerpajte z ochrannej žiare Jupitera a nikdy sa nevzdávajte, pomáhajte druhým a nestraťte svoju tvár. Ste emisármi nesúcimi zapečatený list sebe samým a za pochopenie jeho obsahu dostávate zhora veľký palec hore!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2019 - všetky znamenia - ročný horoskop

Vaša šľachetná aura vám prináša veľkú obľúbenosť a vaše neotrasiteľné sebavedomie vzbudzuje úžas a úctu tých, ktorí sa chcú vyhrievať vo vašom odrazenom svetle. Tak ako dokáže zažiariť vaše ohnivé znamenie v spoločnosti, nedokáže žiadne iné, ste ako elegantná sofa v nádhernej izbe v prvotriednom dome, nemožno vás prehliadnuť! Expanzívny Jupiter v roku 2019 navyše ešte tieto atribúty násobí, pričom svojimi žiarivými prstencami dbá na to, aby vaša cesta k úspechu a šťastia bola dostatočne osvetlená. Favorizovaný ste predovšetkým vy, zrodenci 2. a 3. dekády (3.8. - 12.8. A 13.8. - 22.8.), takže sa môžete tešiť na dostatok odvahy a energie na nové akcie, dokonca aj na také, na ktoré by ste si skôr netrúfali . Faktom je, že začiatok roka nemusí byť práve hitparádou a možno očakávať skôr pokles vašich ambícií, ide však o prechodné obdobie. Ako vyslanci samotného Slnka ste schopní nakoniec využiť svojich vlastností, aby ste dosiahli to, čo chcete, či už ide o kariéru, vzťahy či napríklad financie. Dobre viete, že energia jin-jang sa k vám vráti, ale nepríde sama od seba, musíte ju najprv poslať do vesmíru! Celkovo sú doménou roka tzv. činnosť na voľnej nohe a šťastné spojenie vedúce k láske, pričom prím hrá letné obdobie. Najmä v júli a auguste sa pripravte na milostné flamenco! Dôležitú úlohu hrajú v tomto roku takisto záležitosti ohľadom vašich detí, štúdiá a väčšií rozmach v spojitosti s cudzinou. Príchod nového člena rodiny alebo prihláška na vysnívaný inštitút nie je teda ničím neobvyklým. Avšak určité anomálie sa predsa len na tento rok chystajú a tým, kto ich má vo svojom repertoári, je Urán. Tento uhrančivý mág, ktorý bol v posledných rokoch vaším veľkým prívržencom, zrazu začína metať zmätené pablesky. Svoju kvadratúrou magnetizuje neb najmä vám, ktorí patríte k 1. dekáde Levov (23.7. - 2.8.), a čo má za lubom? Môže ísť o eskapádu skrížených plánov a nečakaných zmien vplyvom túžby po zázrakoch, ktoré prichádzajú ako blesk z čistého neba a môžu mať vplyv na vaše postavenie v spoločnosti. Pozor na zneužitie na internete, sociálnych sieťach a hlavne strmhlavé akcie! Nemožno však všetko zviesť na Urán, nie je žiadnym diablom, ktorý odovzdáva finálny účet, záleží, milí Levíci, hlavne na vás. Chce to väčšiu skromnosť, pamätajte, že veľké veci niekedy prichádzajú v malých balíčkoch!


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Baran - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Kozorožec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Strelec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Škorpión - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Váhy - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Panna - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Rak - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Blíženci - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Býk - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Vodnár - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)nasledujúci článok >>
Panna - ročný horoskop na rok 2019
<< predchádzajúci článok
Rak - ročný horoskop na rok 2019