Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2019

Blíženci - ročný horoskop na rok 2019V roku 2019 sa veľký vesmírny snem zhoduje na tom, že ako zrodenci pod vládou múdreho Merkúra, dokážete vďaka svojmu mentálnemu umu zdolať hocijakú skúšku či prekážku. Urán je pri rozjazde roka vaším verným mentorom a jeho sextil vás vybavuje nutnou dávkou inšpiratívnych nápadov.Zdieľať
V prípade zrážky s určitými astrálnymi renegátmi vám tieto nápady prinášajú úžitok - razom ste ako Orfeovia víťaziaci nad peklom! Medzi spomínaných astrálnych renegátov patrí predovšetkým pochybný Neptún a jeho zákulisné intrigy. Svoju kvadratúrou signalizuje na projekty stavieb z piesku a láka vás hľadať zázemie v umelo vytvorených rajoch, uznávate, že obozretnosť sa viac než oplatí? Dôkazom toho je aj Jupiterova opozícia, ktorá v porovnaní s minulým rokom naberá na oveľa väčšej intenzite a varuje pred prílišnou ľahkomyseľnosťou. Čo sa týka hlavnej úlohy tohto roka, heslo znie: nepreháňať! Pamätajte milí Blíženci na to, že aby bol váš úspech uspokojivý a viditeľný, nemusíte byť práve v sieni slávy!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2019 - všetky znamenia - ročný horoskop

Obdobie tohto roka sa pre vás, vzdušných cestovateľov zverokruhu, javí ako trochu náročnejšie a to najmä z hľadiska nutnosti držať svoj vzletne potenciál viac pod kontrolou. Ste ako motýle, ktoré chvíľu neposedia na jednom mieste, nuda je pre vás science-fiction, magnetizuje vás všetko, čo žije a má patričnú pulzáciu. V tomto smere je teraz vaším veľkým sprisahanci expanzívna Jupiter, ktorého pôsobenie vás zahlcuje túžbou po zdolaní maximálnych výšin. S jeho opozíciou nadobúdate ohnivého presvedčenia, že vaše názory sú tie najsprávnejšie, avšak je veľmi potrebné, aby ste sa zamysleli, či je tomu naozaj tak. Najmä vy, zrodenci 2. dekády (1.6. - 11.6.) A 3. dekády (12.6. - 21.6), neberte na ľahkú váhu svoj vzťah k ostatným a nevystupujte ako páni nebies! Len touto cestou zlepšíte atmosféru vo svojom partnerskom živote, profesijných spojeniach, ale tiež napríklad v materiálnej oblasti. Aj keď sú vašej životnej potravou informácie, konajte pomaly a s rozvahou. Žiadny skok na tobogán, ktorým svištia poznanie alebo reakcie ako keď strelia z pištole, máte na to, aby ste sa posúvali vpred inteligentným spôsobom. Váš vládca Merkúr vám v tomto smere fandií najviac vo februári a v druhej polovici septembra, v tejto dobe teda začínajte so všetkým, čo vás priťahuje a inšpiruje. Cestujte, podpisujte zmluvy, obchodujte na burze či spriadajte nové kontakty, hlavne využite naplno svojho konverzačného talentu! Čo sa týka spomínaného februára, je vaším priaznivcom aj Urán, ktorého sextilové piruety signalizujú možnosť splnenie nejakého väčšieho priania. Podmienkou však je, a to platí predovšetkým pre vás, Blíženci 2. dekády (1.6. - 11.6.), Aby ste sa zbavili zlých radcov, aj keby to malo byť veľmi nepríjemné. Je to ako odstránenie zničeného zuba, bolí to, ale je to nutné, inak sa to len zhorší. V opačnom prípade by vám mohol najmä apríl zakúriť po stránke kariéry. Z vašich plánov by nakoniec mohla začať vznikať prázdna ilúzia, ako keď sa trochu oprie vietor a všetko sa rozletií kto vie kam, prečo tomu teda nepredísť? Pozor tiež na precitlivené jedince a pochybnú spoločnosť, ich intrigy sú nebezpečné ako týždeň hladný doberman, buďte v strehu!


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Baran - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Kozorožec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Strelec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Škorpión - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Váhy - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Panna - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Lev - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Rak - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Býk - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Vodnár - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)nasledujúci článok >>
Rak - ročný horoskop na rok 2019
<< predchádzajúci článok
Býk - ročný horoskop na rok 2019