Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2019

Panna - ročný horoskop na rok 2019Milé Panny, v roku 2019 pre Vás spúšťa veľká nebeská symfónia svoje zaujímavé sonáty. Pôsobivosť tohto diela tkvie v pestrosti tém, strhujúce rytmike, hĺbke a vzájomnej vyváženosti všetkých týchto atribútov. Virtuózne pasáže rôznych planetárnych dobrodejov dávajú na vedomie, že v tomto roku rozhodne nebude ticho!Zdieľať
Čaká vás veľa diania, a však priamočiary Jupiter netají, že nejde o bezstarostný rozlet, ale skôr naopak. V jeho kvadratúre znejú tóny náročnosti. Pre rad vecí, ktoré budete chcieť, musíte prekonať určité prekážky. Našťastie je tu perfektný dirigent, ktorým je Saturn, a ten sa stará o vašu vytrvalosť a dostatočné rezervy energie, jeho obľúbený rytmus je dôrazný a hlboký! Neobyčajne plodným komponista je Urán, ktorý prezlieka svoj smoking a na rozdiel od minulého roka volí sviežejší a prekvapujúcejší strih. Svojim Trigonom smeruje k premene vášho JA a dáva vám veľké úlohy - hľadať nové, slobodnejšie cesty, ako prechádzať životom bez neustálych starostí. Nájdite pre seba tú najlepšiu cestu: do vlastného vnútra, cestu k vlastnej duši!

Vaším poznávacím znakom je inteligencia a rácio, rovnako ako zmysel pre pravidlá a presnosť, čo z vás robí profesionálov vo všetkom, na čo sa zameriate. Pre váš perfekcionizmus a pokojné vystupovanie s tichou nonšalanciou vám ostatní dôverujú a vážia si vás. Faktom však je, že máte obzvlášť vyvinutý aj zmysel pre kritiku, čo vám môže byť mnohokrát na obtiaž. Nevidíte svet ani tak v čiernom a bielom odtieni, ale v odtieňoch čistých a špinavých. Čo tak s tým niečo urobiť? Rok 2019 vám v tomto smere ponúka neskonalé možnosti! Už od januára očakávajte, milé Panny, veľký nárast vnútornej sily, väčšiu pohyblivosť a obratnosť myslenia. Vďaka priaznivému vplyvu vášho vládcu Merkúra, vystupujete s rýchlejšími reakciami, rozhodnosťou a celkovo silnejším potenciálom pre mentálny posun. Pôsobíte zaujímavo a ste chytrí ako líšky! Ukazuje sa, že vašou silnou doménou je kreativita, vymedzenie najdôležitejších záujmov a oblasť podnikania. Vesmír napovedá, že hlavnými iniciátormi sú Saturn a Pluto, ktorých ústretový Trigon mieri prioritne k vám, ktorí spadáte do 2. a 3. dekády znamenia (2.9. - 11.9. A 12.9. - 22.9.). Ak patríte k 1. dekáde znamenia (23.8. - 1.9.), V žiadnom prípade nemusíte smútiť, neznamená to, že ste z hviezdneho zoznamu vyčiarknutí červenou ceruzkou - všetko vo finále roka doženiete! Do tej doby je vám navyše excelentný cenou útechy Urán, ktorý vám od marca ponúka úplne novú dimenziu bytia. Môžete kvapnúť na skvelú šancu, ktorá vám razom dokáže otočiť život o 180 stupňov. V kurze tohto vesmírneho mága sú zmeny a príjemné prekvapenia, je to doslova hviezdny ajťák s obľubou prepínajúci na fantasy level! Možno počítať s šancami týkajúcimi sa vyššieho štúdia, nadviazanie vzťahu s cudzincom, nových filozofických smerov alebo napríklad náhly obchod s realitami v zahraničí. Apropo, nemusí ísť práve o Penthouse v One Hyde Parku, chatky v prímorskej oblasti vás určite uspokoja. Pokiaľ však ide o celkovo najväčšie zmeny, je to premena vášho vnútra, milé Panny. Jupiter vám síce mieni hádzať svoju kvadratúrou polená pod nohy, núti vás k preháňaniu najmä vo svojich nárokoch na ostatných, takže často pre stromy nevidíte les, máte však možnosť to zmeniť. Prestaňte sa vŕtať v tabuľkách a detailoch, neporovnávajte neporovnateľné a uvoľnite sa. Prečo občas neposlúchnuť tichý hlas svojej duše a nenechať si len tak pre radosť narásť motýlie krídla? Naučte sa s nadhľadom prijímať, čo život prináša!

   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Baran - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Býk - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Blíženci - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Rak - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Lev - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)nasledujúci článok >>
Slovenská socialistická republika vznikla ako dôsledok Pražskej jari
<< predchádzajúci článok
Lev - ročný horoskop na rok 2019