Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

01. januára 2019

Rak - ročný horoskop na rok 2019Milí raci, v roku 2019 vám vesmír vo svojom nebeskom šejkri mieša mnoho rôznorodých chutí. K degustácii teda podáva ako nápoje sladké a podmanivé, tak aj tie nahorkejšie - vesmírna rovnováha funguje neomylne! K Saturnu a Plutu, ktorí už dlhodobo propagujú svoj silu, sa v tomto roku pridáva svoju opozíciou aj Jupiter, čo môže spôsobovať viac prepätia.Zdieľať
Aj keď sa jedná až o koniec roka, ide o markantný rozdiel v porovnaní s rokom minulým, kedy Jupiter pôsobil svojim Trigonom ako veľká Fortuna. Teraz je potrebné trochu spomaliť, Apropo, pre pokojnejšie tempo ste stvorení, milé raky, tak prečo sa tým neriadiť? Potrebu väčšej disciplinovanosti naznačuje aj strmhlavý Urán, ktorého pôsobenie prechádza v tomto roku očividnou zmenou. Z výbušného sa stáva váš priaznivec! Na scéne sú nové šance a plniace sa sny, pričom vám z rovnakého pohára dáva ochutnať aj blazeovaný Neptún. Vašou úlohou tohto roka je však rozoznať realitu od vzdušných zámkov. Takže naťahujete nohy, len ak stačí prikrývka!

Čítajte tiež: Horoskop na rok 2019 - všetky znamenia - ročný horoskop

Ako ľudia úzko spojení s Mesiacom ste veľmi citliví, ak nie najcitlivejšie zo všetkých znamení zverokruhu. Čo sa týka emócií, máte tendenciu prežívať tie najvyššie z najvyšších a najnižšie z najnižších, a to niekedy v rovnaký deň - ste priamo emocionálnym vulkánom! Nie je prehreškom, že by ste chceli vedieť, čo sa deje v živote každučké bytosti galaxie, však problémom je, že niekedy neviete, čo sa deje vo vašom vlastnom. V roku 2019 vám hviezdy signalizujú, že je správny čas na vytúženú objasnenie! Veľké planetárne esá ako sú Saturn, Pluto a do finále aj pridávajúci sa Jupiter, však môžu prinášať rad tenzií. Po nekonečné dobe nejasností si uvedomujete, že ste extrémne unavení z tých, ktorých zaujíma prevažne označenie jednosmerky alebo zákazu vjazdu a nikdy sa nedostanú ďalej. Vplyvom saturnovej opozície ste s týmto najhlbšie konfrontovaní predovšetkým vy, zrodenci 2. dekády (2.7. - 12.7.), však to neznamená, že musí byť zo Saturna nutne zlosyn. Naopak, aj keď robí cestu ťažšiu, môže sa zachovať ako džentlmen. Nemá za lubom vás desiť, ale má silu a schopnosť spojiť vás s veľmi dôležitými ľuďmi, ktorí vám pomôžu v ďalšom raste. Tento hoci trochu mrzutý mentor chce dať do poriadku vaše vzťahy a chrániť vás pred preháňaním a tiež napríklad pred prepracovaním. Najmä pred nástupom jari a v poslednej časti leta, keď sa vrátite z dovolenky a kedy sa do toho vkladá aj Mars, buďte opatrnejší - buďte si istí, že kabát ušitý po porade so Saturnom, nebude krátky! Z hľadiska spomínaného preháňania ste však najväčšími kandidátmi vy, ktorí patríte 1. dekáde Rakov (22.6. - 1.7.). Od marca sa totiž stáva vaším spojencom Urán, ktorý je špecialistom na rôzne lákadlá a úžasné šance, teda žiadny jednosmerný lístok do stanice NUDA. Zrazu sa rodia nové možnosti k zaujímavým cestám, vzdelávanie sa či náhlym finančným výhodám. A na ktoré mesiace sa najviac sústrediť? Za podmienky, že toho na seba nebudete naberať príliš, sa jedná o máj až júl, v prípade, že túto podmienku podceníte, je Jupiter pripravený v decembri vykonať svoje nepríjemné vyúčtovanie. Je to vo vašich rukách!


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 Baran - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Kozorožec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Strelec - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Škorpión - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Váhy - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Panna - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Lev - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Blíženci - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Býk - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)
 Vodnár - ročný horoskop na rok 2019 (1. 1. 2019)nasledujúci článok >>
Lev - ročný horoskop na rok 2019
<< predchádzajúci článok
Blíženci - ročný horoskop na rok 2019

Rak - ročný horoskop na rok 2019 - diskusné fórum čitateľov