10. októbra 2018

Liga národov: Ukrajinci remizovali v prípravnom zápase v Taliansku

Federico Bernardeschi.

Federico Bernardeschi. Foto: TASR/AP
Janov 10. októbra (TASR) - Ukrajinskí futbaloví reprezentanti remizovali v stredajšom prípravnom zápase v Janove s Talianskom 1:1. Domáca "squadra azzurra" sa v 55. minúte ujala vedenia zásluhou Federica Bernardeschiho. O sedem minút neskôr vyrovnal Ruslan Malinovskij.

Ukrajinci sú jedným zo súperov Slovenska v Lige národov a so ziskom šiestich bodov zatiaľ trónia na čele 1. skupiny B-divízie. V utorok 16. októbra nastúpia zverenci trénera Andrija Ševčenka v treťom vystúpení v LN v Charkove proti Česku.