09. decembra 2020

LM: Prerušený zápas PSG a Basaksehir dohrajú v stredu

Parížania sú bez ohľadu ne výsledok duelu už istými osemfinalistami.

Utorňajší zápas Ligy majstrov medzi futbalistami Paríža St. Germain a Basaksehirom Istanbul, ktorý po 15 minútach prerušili, dohrajú v stredu od 18.55 h… Informoval o tom francúzsky denník L'Equipe. Parížania sú bez ohľadu ne výsledok duelu už istými osemfinalistami.

Zápas medzi PSG a Basaksehirom prerušili po štvrťhodine za stavu 0:0. Hostia opustili hraciu plochu, spravili tak na protest proti rasistickej urážke zo strany štvrtého rozhodcu Sebastiana Coltescua z Rumunska. Situáciu vyhrotila červená karta pre asistenta hosťujúceho trénera Pierrea Weba. Bývalý kamerunský reprezentant sa zapojil do strkanice za postrannou čiarou. Coltescu údajne použil na adresu Weba v rumunčine výraz "negru". Približne po desiatich minútach, keď sa nehralo, turecký tím zamieril do útrob štadióna. Duel sa už v utorok nedohral. Slovenský obranca Martin Škrtel nefiguroval na súpiske Basaksehiru.

LM: Súboj velikánov pre Juventus, Lipsko aj PSG s postupom