17. augusta 2010

LM: Sparta Praha - Žilina po I. polčase 0:0

Futbalisti úradujúceho slovenského ligového šampióna MŠK Žilina hrajú po I. polčase utorňajšieho prvého stretnutia play-off (4. predkola) Ligy majstrov 2010/2011 na trávniku českého ...

bez nazvu Foto: SITA/AP PRAHA 17. augusta (WEBNOVINY) - Futbalisti úradujúceho slovenského ligového šampióna MŠK Žilina hrajú po I. polčase utorňajšieho prvého stretnutia play-off (4. predkola) Ligy majstrov 2010/2011 na trávniku českého tímu AC Sparta Praha nerozhodne 0:0. Na štadióne na Letnej predvádzajú oba tímy od úvodu vo výbornej atmosfére atraktívny ofenzívny futbal. Najväčšiu šancu "rudých" v doterajšom priebehu súboja nevyužil v 12. min Kweuke, na opačnej strane opečiatkoval kapitán "šošonov" Jež z priameho kopu o dve minúty neskôr žrď sparťanskej bránky.

Odvetný duel tejto fázy európskeho pohára číslo jeden je na programe v stredu 25. augusta od 20.45 h na štadióne pod Dubňom v Žiline. Lepší z tohto dua sa predstaví v skupinovej fáze Ligy majstrov, neúspešné mužstvo bude účinkovať v hlavnej súťaži Európskej ligy UEFA 2010/2011.