Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

24. februára 2024

Londýnska polícia potvrdila, že nájdené telo v rieke Temža, patrí podozrivému z útoku žieravinouLondýnska polícia potvrdila, že telo, ktoré vytiahli z rieky Temža, patrí Abdulovi Ezedimu. Tohto muža hľadali v súvislosti s útokom žieravinou, pri ktorom zranenia utrpeli jeho ...Zdieľať
britain_corrosive_substance_52470 676x405 24.2.2024 (SITA.sk) - Londýnska polícia potvrdila, že telo, ktoré vytiahli z rieky Temža, patrí Abdulovi Ezedimu. Tohto muža hľadali v súvislosti s útokom žieravinou, pri ktorom zranenia utrpeli jeho bývalá partnerka a jej dve malé dcéry.


Metropolitná polícia v piatok uviedla, že jeho telo oficiálne identifikovali vo štvrtok a jeho rodinu informovali. Polícia tiež uviedla, že príčinou jeho smrti bolo utopenie.

Po Ezedim vyhlásili celoštátne pátranie po útoku vo štvrti Clapham v južnom Londýne 31. januára, pri ktorom bola matka dvoch detí poliata žieravinou. Časť chemikálie zranila jej 8-ročnú dcéru, zatiaľ čo trojročné dieťa si udrelo hlavu o zem. Žena je stále v nemocnici, je v stabilizovanom stave.


Zdroj: SITA.sk - Londýnska polícia potvrdila, že nájdené telo v rieke Temža, patrí podozrivému z útoku žieravinou © SITA Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nezisková organizácia Človek v ohrození pomohla za dva roky vojenskej agresie na Ukrajine viac ako 200-tisíc Ukrajincom
<< predchádzajúci článok
Ukrajina zostrelila ďalšie ruské lietadlo A-50, zničili ho nad Azovským morom (video)