Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Tlačové správy

Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v ČecháchSpoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, menovala Lukáša Ondráčka novým riaditeľom pre Slovensko a Českú republiku. Lukáš Ondráček preberá funkciu po ...Zdieľať
new project 1 BRATISLAVA 14. januára 2019 (WBN/PR) - Spoločnosť DKV Euro Service, popredný poskytovateľ služieb pre dopravcov, menovala Lukáša Ondráčka novým riaditeľom pre Slovensko a Českú republiku. Lukáš Ondráček preberá funkciu po Ondřejovi Pavlíkovi, ktorý dnes zastáva pozíciu regionálneho riaditeľa DKV pre severnú, strednú a východnú Európu.


"DKV má na Slovensku a v Čechách vybudovanú veľmi dobrú pozíciu. Mojou hlavnou úlohou je pokračovať v doterajšom silnom raste. Zároveň sa chcem zamerať aj na fleetových zákazníkov s menšími vozidlami a nové produkty a služby, ktoré reflektujú moderné trendy v preprave tovaru a osôb, napríklad v oblasti elektromobility."

Ing. Lukáš Ondráček (39) prichádza do DKV zo spoločnosti Trost Auto Service Technik, kde pôsobil od roku 2004 ako špecialista na diagnostiku a vybavenie autoservisov. Od roku 2011 zastával v spoločnosti Trost Auto Service Technik pozíciu výkonného riaditeľa a zodpovedal za úspešný rozvoj veľkoobchodu náhradných dielov pre nákladné a osobné automobily pre viac ako 2 000 zákazníkov v ČR. Je absolventom Českej poľnohospodárskej univerzity v Prahe, odbor cestná doprava. Lukáš Ondráček je ženatý a má dve deti. Vo voľnom čase sa venuje rodine a športu.

RNDr. Ondřej Pavlík (45) viedol slovenskú a českú pobočku DKV Euro Service od roku 2009. Počas jeho pôsobenia narástol obrat ním riadených pobočiek o 250 percent. Ondřej Pavlík pred príchodom do DKV pôsobil od roku 1994 v odbore informačných technológií - naposledy v spoločnosti Tech Data ako jej výkonný riaditeľ. Je absolventom Prírodovednej fakulty Univerzity Palackého v Olomouci a získal titul MBA na University of Calgary.

DKV Euro Service patrí k lídrom v sektore služieb pre dopravcov


DKV Euro Service je jednou z vedúcich servisných spoločností v oblastiach logistiky a cestnej prepravy, ktorá už od roku 1934 ponúka profesionálom v doprave množstvo služieb zameraných na optimalizáciu nákladov a efektívne riadenie vozových parkov na európskych cestách. Medzi ne patria napríklad bezhotovostné platby za produkty a služby u viac ako 72 000 obchodníkov so širokým portfóliom ponúkaných značiek a tiež služby jednotnej úhrady mýta alebo vratiek dane z pridanej hodnoty či spotrebnej dane.

DKV Euro Service je súčasťou DKV MOBILITY SERVICES Group. Skupina je zastúpená v 42 krajinách, zamestnáva okolo 1 000 pracovníkov po celej Európe a v roku 2017 dosiahla obrat 7,2 miliardy eur. V rovnakom roku bola karta DKV vyhlásená po trinásty raz za sebou za "Najlepšiu značku" v kategórii palivových a servisných kariet. Aktuálne je v obehu viac než 3,1 milióna servisných kariet DKV a palubných jednotiek u približne 170 000 zákazníkov.

www.dkv-euroservice.com


Zdroj: Webnoviny.sk - Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v Čechách © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Nepokoje na hranici pásma Gazy a Izraela majú ďalšiu obeť
<< predchádzajúci článok
B. Bugár odovzdal podpisy pre svoju prezidentskú kandidatúru

Lukáš Ondráček povedie DKV na Slovensku a v Čechách - diskusné fórum čitateľov