Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

27. apríla 2013

Lyžiari majú cez víkend poslednú možnosť v Lomnickom SedleLyžiari majú poslednú možnosť zalyžovať si v Lomnickom sedle vo Vysokých Tatrách počas aktuálnej lyžiarskej sezóny. „Tento víkend lyžujeme posledný raz v Lomnickom sedle,“ ...Zdieľať
lyzovacka zima POPRAD 27. apríla (WEBNOVINY) – Lyžiari majú poslednú možnosť zalyžovať si v Lomnickom sedle vo Vysokých Tatrách počas aktuálnej lyžiarskej sezóny.


„Tento víkend lyžujeme posledný raz v Lomnickom sedle,“ potvrdila Zuzana Fabianová zo spoločnosti Tatry mountain resorts.

Lyžovať sa už nedá na zjazdovke zo Skalnatého plesa do Tatranskej Lomnice.

Lyžovačka naďalej pokračuje v stredisku Štrbské Pleso. Tu by sa malo lyžovať až do 12. mája. „Situácia sa môže zmeniť. Všetko závisí od aktuálnych podmienok,“ uviedla Fabianová.

Na lanovkách v strediskách vo Vysokých Tatrách pokračuje pravidelná jarná údržba lanoviek. Lanovky v stredisku Tatranská Lomnica budú v prevádzke od 27. apríla do 9. mája. Od 10. do 17. mája bude pokračovať jarná údržba. Na Štrbskom Plese by mali byť lanovky v prevádzke až do 12. mája. Jarnú údržbu lanoviek budú na Štrbskom Plese robiť od 13. do 31. mája, cez víkendy budú lanovky v prevádzke. Na pozemnej lanovke zo Starého Smokovca na Hrebienok sa už pravidelná jarná údržba skončila a lanovka je v trvalej letnej prevádzke.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Primátorovi Hlohovca poslanci dvihli plat o 70 percent
<< predchádzajúci článok
Rómom pomôžu povinné škôlky, myslí si SaS

Lyžiari majú cez víkend poslednú možnosť v Lomnickom Sedle - diskusné fórum čitateľov