Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

10. novembra 2018

M. Petruško je spokojný s kampaňou, víťaza volieb netipujeNa snímke kandidát na primátora mesta Košice Martin Petruško vo volebnej miestnosti v Košiciach.Zdieľať
Na snímke kandidát na primátora mesta Košice Martin Petruško vo volebnej miestnosti v Košiciach. Foto: TASR/František Iván
Košice 10. novembra (TASR) – Košický viceprimátor Martin Petruško, ktorý kandidoval na primátora mesta za Smer-SD a SNS, po uzatvorení volebných miestností nechcel tipovať konečný výsledok. So svojou kampaňou však vyjadril spokojnosť a celkovo dobrý pocit.


"Všetci štyria máme veľké šance a ja som človek, ktorý nerád tipuje, takže ja si počkám na výsledok. Samozrejme, išiel som do toho s tým, že by som rád vyhral, ale nechajme to na ľudí, ako rozhodnú. Ja mám však z toho dobrý pocit," povedal pre novinárov.V jeho volebnom štábe čakajú na výsledky aj bývalý košický primátor a súčasný vicepremiér pre investície a informatizáciu Richard Raši, ako aj minister hospodárstva Peter Žiga, obaja podpredsedovia Smeru-SD.

Petruško, ktorý je od marca poverený riadením mesta, sa vyjadril aj k svojej kampani a predsavzatiam, ako ju bude viesť. "Viac ako mesiac a pol sme každý deň boli v uliciach, chcem sa poďakovať všetkým ľuďom, ktorí prišli k stánku, mojim priaznivcom, aj tým, ktorí sa len tak zastavili. Takže to bolo gro kampane. Ja som veľmi rád, že to prebiehalo slušne a že to, čo sme si naplánovali, sme aj splnili. Takže ja som veľmi spokojný," povedal.

K jeho hlavným konkurentom v kandidatúre patrili Jaroslav Polaček (SaS, KDH, SMK, NOVA a OKS), nezávislá kandidátka Alena Bašistová a Viliam Novotný (Šanca).


Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Rimavskej Sobote polícia rieši podozrenie z korupcie
<< predchádzajúci článok
J. Mrva: Chcem byť úspešný, premyslené mám aj prvé kroky

M. Petruško je spokojný s kampaňou, víťaza volieb netipuje - diskusné fórum čitateľov