Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

11. októbra 2006

Madonna si predsa adoptovala africké dieťaOkolo speváčky Madonny je v poslednom čase neutíchajúci rozruch v súvislosti s adopciou afrického dieťaťa. Podľa posledných správ si americká popová diva predsa adoptovala 13-mesačného ...Zdieľať

BRATISLAVA 11. októbra (WEBNOVINY) - Okolo speváčky Madonny je v poslednom čase neutíchajúci rozruch v súvislosti s adopciou afrického dieťaťa. Podľa posledných správ si americká popová diva predsa adoptovala 13-mesačného chlapca z Malawi.

Britský denník The Sun uverejnil fotografiu usmievajúcej sa Madonny v safari klobúku s malým dieťaťom na chrbte a uvádza, že si zo sirotinca v Lilongwe vybrala malého chlapca, ktorého chce spolu so svojím manželom Guyom Ritchiem vychovávať vo Veľkej Británii a Spojených štátoch. Hovorkyňa speváčky Liz Rosenberg nevedela tieto správy potvrdiť a oficiálne vyjadrenie poskytne verejnosti do 48 hodín. Minulý týždeň Rosenberg dementovala správy, že popová diva si adoptovala ročného chlapčeka v africkom štáte Malawi.

Dnešné vydanie britských denníkov The Sun a Daily Mirror zverejnili informáciu, že Madonna si vybrala 13-mesačného chlapčeka menom David Banda, ktorého matka zomrela na popôrodné komplikácie. Jeho otec, 32-ročný Yohane Banda sa pre noviny vyjadril, že je šťastný. "Je tu obrovská chudoba. Viem, že chlapec bude šťastný v Amerike. Povedali mi, že David sa bude pravidelne vracať späť, aby spoznal svoje korene." Otec chlapčeka sa osobne s Madonnou nestretol, ale povedali mu, že jeho dieťa si adoptovala slávna americká speváčka.

SITA,AP© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V Košiciach vzniklo Divadlo pod vežou
<< predchádzajúci článok
EÚ: Jeden z piatich Európanov vie, koľko členov má Európska Únia

Madonna si predsa adoptovala africké dieťa - diskusné fórum čitateľov