18. septembra 2016

Manchester United prehral vo Watforde

Futbalisti Manchestru United utrpeli druhú prehru v Premier League v tejto sezóne. V nedeľu v zápase 5. kola prehrali na štadióne Watfordu 1:3. O triumfe domácich rozhodol ...

Ilustračné foto Foto: TASR/AP
Londýn 18. septembra (TASR) - Futbalisti Manchestru United utrpeli druhú prehru v Premier League v tejto sezóne. V nedeľu v zápase 5. kola prehrali na štadióne Watfordu 1:3. O triumfe domácich rozhodol víťazným gólom kolumbijský reprezentačný obranca Juan Zuniga len pár sekúnd po príchode na ihrisko ako striedajúci hráč v 82. minúte. V 90.+5 minúte ešte dostali domáci šancu kopať pokutový kop, využil ju Troy Deeney a zverenci portugalského trénera Joseho Mourinha odišli z Vicarage Road naprázdno.

Premier League - 5. kolo:

FC Watford - Manchester United 3:1 (1:0)
Góly: 34. Capoue, 83. Zuniga, 90.+4 Deeneay (z 11 m) - 62. Rashford, 21.118 divákov.