26. októbra 2009

Marcel Hossa v pondelok skóroval v KHL

V troch pondelkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej lihy (KHL) sa z trojice Slovákov presadil len Marcel Hossa. Ani jeho gól v presilovke v úvode záverečnej tretiny nezabránil prehre Dinama Riga na ...

MOSKVA 26. októbra (WEBNOVINY) - V troch pondelkových zápasoch Kontinentálnej hokejovej lihy (KHL) sa z trojice Slovákov presadil len Marcel Hossa. Ani jeho gól v presilovke v úvode záverečnej tretiny nezabránil prehre Dinama Riga na domácom ľade s moskovským Dinamom 2:4. Hossov spoluhráč Róbert Petrovický v pondelok nebodoval. Kazašská Astana podľahla 2:3 po sam. nájazdoch v Petrohrade a hoci gól Jozefa Stümpela v samostatných nájazdoch po porade s videorozhodcami platil, na víťazstvo Astany to nestačilo.