03. októbra 2009

Marek Bakoš rozhodol o víťazstve Plzne

Slovenský futbalový útočník Marek Bakoš rozhodol gólom v 73. min o víťazstve Viktorie Plzne nad Sigmou Olomouc (1:0) v sobotňajšom stretnutí 9. kola najvyššej českej futbalovej súťaže. Západočesi ...

PRAHA 3. októbra (WEBNOVINY) - Slovenský futbalový útočník Marek Bakoš rozhodol gólom v 73. min o víťazstve Viktorie Plzne nad Sigmou Olomouc (1:0) v sobotňajšom stretnutí 9. kola najvyššej českej futbalovej súťaže. Západočesi sa v tabuľke posunuli na štvrté miesto za tretiu Ostravu. Tá po dvoch góloch Maria Ličku na trávniku Slovácka zvíťazila 2:0 a na vedúci Jablonec aktuálne stráca dva body.

Výsledky úvodných sobotňajších stretnutí 9. kola najvyššej českej futbalovej súťaže - I. bundesligy:

Plzeň - Olomouc 1:0 (0:0)
Gól: 73. M. BAKOŠ
Marek Bakoš odohral 84 minút, skóroval a v 41. min dostal žltú kartu, Tomáš Hájovský (obaja Plzeň) presedel celý zápas na lavičke náhradníkov - Tomáš Lovásik a Ladislav Onofrej odohral celý zápas, Marek Kaščák (všetci Olomouc) bol na ihrisku 80 minút a dostal žltú kartu

Slovácko - Ostrava 0:2 (0:0)
Góly: 64. a 75. M. Lička, 7252 divákov
Peter Struhár bol počas celého duelu na lavičke náhradníkov, Miroslav Filipko a Michal Gonda (všetci Slovácko) neboli na zápasovej súpiske - Róbert Zeher odohral prvý polčas, Ján Greguš (obaja Ostrava) bol pripravený na lavičke náhradníkov.