16. decembra 2008

Marián Hossa opäť skóroval

Gól Mariána Hossu v tretej tretine súboja Detroitu s Coloradom iba zmiernil prehru domáceho tímu na rozdiel jedného gólu 2:3. Hviezda Red Wings sa v tejto sezóne do tabuľky strelcov zapísala 16. ...

NEW YORK 16. decembra (WEBNOVINY) - Gól Mariána Hossu v tretej tretine súboja Detroitu s Coloradom iba zmiernil prehru domáceho tímu na rozdiel jedného gólu 2:3. Hviezda Red Wings sa v tejto sezóne do tabuľky strelcov zapísala 16. presným zásahom. V drese úspešných hostí z Colorada nehral ani útočník Marek Svatoš pre zranenie a do bránky "lavín" sa nedostal ani Peter Budaj. Aj druhý Slovák Michal Handzuš, ktorý zasiahol do pondelkových bojov, sa z výhry netešil, pretože jeho tím Los Angeles prehral doma so San Jose po veľkej dráme a samostatných nájazdoch 2:3. Výsledky pondelkových zápasov hokejovej NHL: Detroit - Colorado 2:3 (0:2, 1:0, 1:1), M. Hossa (Detroit) 1+0 Los Angeles - San Jose 2:3 po samostatných nájazdoch (2:1, 0:1, 0:0 -0:0, 0:1) SITA