Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

15. augusta 2012

Mel Gibson už ďalšiu Smrtonostnú pascu nechceAmerický herec Mel Gibson nie je naklonený myšlienke nakrútiť ďalšie pokračovanie filmu zo série Smrtonosná zbraň (1987, 1989, 1992, 1998). Prezradil to v rozhovore pre portál comingsoon.net. ...Zdieľať
mel gibson BRATISLAVA 15. augusta (WEBNOVINY) - Americký herec Mel Gibson nie je naklonený myšlienke nakrútiť ďalšie pokračovanie filmu zo série Smrtonosná zbraň (1987, 1989, 1992, 1998). Prezradil to v rozhovore pre portál comingsoon.net. Päťdesiatšesťročná hviezda však naznačila, že by mohol vzniknúť reboot filmovej série na štýl Total Recall, v ktorej by ale neúčinkoval on ani jeho partner zo série Danny Glover.


Zatiaľ poslednou snímkou s Melom Gibsonom je akčný triler Moje letné prázdniny (2012). Nedávno dokončil nakrúcanie filmu Machete Kills režiséra Roberta Rodrigueza, v ktorom sa okrem neho objavia aj Amber Heard, Danny Trejo, Michelle Rodriguez, Jessica Alba, Demián Bichir, Sofía Vergara, Vanessa Hudgens, Charlie Sheen, Cuba Gooding Jr., ale i speváčka Lady Gaga.

Snímka bude mať premiéru v roku 2013. Jeho ďalším projektom bude zrejme roky pripravovaný film Berserker. Gibson k nemu spolu s Randallom Wallaceom napísal scenár a snímku z čias Vikingov by mal s najväčšou pravdepodobnosťou aj režírovať.

Mel Gibson sa do povedomia verejnosti dostal vďaka snímke Šialený Max (1979) a jej dvom pokračovaniam. Úspech mu prinieslo aj účinkovanie v snímkach ako Hamlet (1990), Maverick (1994), Sprisahanie (1997), Po čom ženy túžia (2000), Million Dollar Hotel (2000) či Znamenia (2002).

Okrem herectva sa od roku 1993 venuje aj režírovaniu. Na konte má dve sošky Oscara. Obe získal za film Statočné srdce (1995), ktorý ocenili v kategóriách Najlepšia réžia a Najlepší film. Okrem toho režíroval filmy Muž bez tváre (1993), Umučenie Krista (2004) a Apocalypto (2006).

V ostatných rokoch však púta pozornosť predovšetkým pre problémy vo vzťahoch - rozvádzal sa, expriateľka ho obvinila z domáceho násilia a viedol súdny spor o opatrovníctvo najmladšej dcéry Lucie. Informácie pochádzajú z webovej stránky comingsoon.net a archívu agentúry SITA.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Duo Longital vystúpi v čitárni u Červeného raka
<< predchádzajúci článok
Vedci objavili galaxiu, ktorá vytvorí rekordne veľa hviezd

Mel Gibson už ďalšiu Smrtonostnú pascu nechce - diskusné fórum čitateľov