Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

11. júna 2019

Mestská polícia v Nitre vykonala v baroch a diskotékach stovky kontrolIlustračná snímka.Zdieľať
Ilustračná snímka. Foto: TASR Lukáš Grinaj
Nitra 11. júna (TASR) – Nitrianske zábavné podniky a bary sa ocitli pod drobnohľadom mestskej polície (MsP). Tá v nich počas prvých troch mesiacov tohto roka vykonala celkovo 638 kontrol.


Mestskí policajti sa zamerali predovšetkým na dodržiavanie prevádzkových časov a záverečnej, pri kontrolách nevynechali ani herne a diskotéky. MsP sprísnenými kontrolami reagovala na podnety obyvateľov mesta, ktorí sa v minulosti často sťažovali práve na nedodržiavanie zatváracích hodín v okolí pohostinstiev.

Výsledky kontrol ukázali, že podnikatelia v Nitre stanovené pravidlá dodržiavajú. "Porušenie prevádzkových časov nebolo zaznamenané v žiadnom kontrolovanom subjekte. Mesto i mestská polícia však ubezpečuje verejnosť, že pravidelné kontroly budú naďalej pokračovať,“ uviedol hovorca Nitry Tomáš Holúbek.

Ako pripomenul, hlavným cieľom kontrol je zvýšenie bezpečnosti občanov. „A to nielen v meste, na sídliskách či v prímestských častiach, ale aj v centre zábavy na Mostnej ulici a v jej blízkom okolí,“ dodal Holúbek.

Zdroj: Teraz.sk, spravodajský portál tlačovej agentúry TASR

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
VÝBUCH TANKERA: Zahynuli dvaja ľudia
<< predchádzajúci článok
Ceny ropy vzrástli

Mestská polícia v Nitre vykonala v baroch a diskotékach stovky kontrol - diskusné fórum čitateľov