Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova    Regióny

07. januára 2021

Mestský úrad v Prešove funguje len v obmedzenom režime, zatvorili aj pokladňuMestský úrad v Prešove je od štvrtka 7. januára verejnosti k dispozícii opäť iba v obmedzenom režime, ktorý má platiť do nedele 24. januára. V tomto období bude dostupná iba matrika a klientske centrum v ...Zdieľať
121439881_1602523493253068_8118431042769123182_o 676x421 7.1.2021  - Mestský úrad v Prešove je od štvrtka 7. januára verejnosti k dispozícii opäť iba v obmedzenom režime, ktorý má platiť do nedele 24. januára. V tomto období bude dostupná iba matrika a klientske centrum v priestoroch budovy na Jarkovej 26, a to len v pondelky, stredy a piatky v skrátenom pracovnom čase od 8:00 do 11:00.


Z dôvodu zníženia mobility obyvateľstva a v rámci preventívnych opatrení pred šírením vírusového ochorenia COVID-19 bude môcť do klientskeho centra vojsť vždy len jedna osoba.


Ako ďalej informovala tlačová referentka Mestského úradu v Prešove Lenka Šitárová, hlavná podateľňa v budove radnice na Hlavnej 73 bude fungovať v štandardnom režime, a to každý pracovný deň od 8:00 do 14:00. „K preberaniu podaní doručovaných na mestský úrad bude slúžiť schránka umiestnená na Hlavnej 73,“ uviedla Šitárová.

Počas zákazu vychádzania bude pre verejnosť zatvorená pokladňa mestského úradu. Dane môžu občania zaplatiť poštou alebo elektronicky. V obmedzenom režime bude v tomto období fungovať stavebný úrad. „Ústne pojednávania nebudú zvolávané a prítomnosť pracovníkov na stavebnom úrade bude obmedzená,“ dodala tlačová referentka. Radnica odporúča občanom, aby uprednostnili telefonickú a e-mailovú komunikáciu. Kontakty sú uvedené na mestskom webe.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mestský úrad v Prešove funguje len v obmedzenom režime, zatvorili aj pokladňu © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Polícia vysvetľovala desiatky hoaxov, dezinformácie o koronavíruse zasiahli státisíce ľudí
<< predchádzajúci článok
Kongres formálne potvrdil víťazstvo Bidena v amerických prezidentských voľbách

Mestský úrad v Prešove funguje len v obmedzenom režime, zatvorili aj pokladňu - diskusné fórum čitateľov