Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kultúra

26. októbra 2006

Mikuláš Č. už nie je vo výkone trestu, ale vo väzbeMikuláš Č. už nie je vo výkone trestu, ale vo výkone väzby. Stalo sa to dnes o 8:00, informoval dnes novinárov čakajúcich pred väznicou v Banskej Bystrici obhajca Mikuláša Č. Ľubomír ...Zdieľať

BANSKÁ BYSTRICA 26. októbra (WEBNOVINY) - Mikuláš Č. už nie je vo výkone trestu, ale vo výkone väzby. Stalo sa to dnes o 8:00, informoval dnes novinárov čakajúcich pred väznicou v Banskej Bystrici obhajca Mikuláša Č. Ľubomír Samuel. Samuel zároveň dodal, že Krajský súd v Banskej Bystrici môže o sťažnosti Mikuláša Č. proti väzbe rozhodnúť až vtedy, keď mu obhajoba doručí sťažnosť písomne. To sa však stane až potom, ako súd doručí obhajobe rozhodnutie o vzatí do väzby.

Senát Okresného súdu v Banskej Bystrici v utorok 24. októbra rozhodol o vzatí do väzby Mikuláša Č., ktorý je obžalovaný za vraždy Mariána Karcela a Imricha Oláha. Senát banskobystrického okresného súdu tiež rozhodol o tom, že tieto dva prípady bude ako jednu trestnú vec prejednávať Špeciálny súd v Pezinku. Obžalovaný podal proti postúpeniu prípadu na Špeciálny súd a vzatiu do väzby sťažnosť. Spolu s Mikulášom Č. je v týchto skutkoch stíhaných viac osôb.

SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ekotopfilm 2006 speje do veľkého finále
<< predchádzajúci článok
Liz Hurley bude mať svadbu v indickom paláci

Mikuláš Č. už nie je vo výkone trestu, ale vo väzbe - diskusné fórum čitateľov

Z Kuzmányho na Skuteckého26.10. 13:58:54