04. decembra 2016

Milánske AC vydrelo triumf nad Crotone, Kucka nastúpil v závere

Hráč AC Milána Mario Pašalič sa raduje z gólu počas 15. kola talianskej Serie A proti FC Crotone 4. decembra 2016. Foto: TASR/AP
Miláno 4. decembra (TASR) - Futbalisti AC Miláno vyhrali v nedeľňajśom súboji 15. kola talianskej Serie A nad Crotone 2:1. Favorit sa doma dlho trápil a skóre otočil až gólom Gianlucu Lapadulu v 86. minúte.

Domáci M'Baye Ninag predtým nepremenil v 53. minúte pokutový kop. Slovenský reprezentant Juraj Kucka v službách AC naskočil do zápasu až v 89. minúte a v nadstavení inkasoval žltú kartu, čo pre neho znamená stop v nasledujúcom stretnutí. Milánsky klub sa vyśvihol priebežne na druhé miesto tabuľky s mankom štyroch bodov na lídra Juventus Turín.