Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

08. októbra 2011

Mladík kľačal uprostred noci na ceste, zrazila ho dodávkaDvaja mladí ľudia prišli o život na cestách v Trnavskom kraji v noci z piatka na sobotu. Najskôr v piatok večer na rýchlostnej ceste medzi Trnavou a Nitrou v katastri obce Vlčkovce 27 – ročný vodič ...Zdieľať
cesta vystavba TRNAVA 8. októbra (WEBNOVINY) - Dvaja mladí ľudia prišli o život na cestách v Trnavskom kraji v noci z piatka na sobotu. Najskôr v piatok večer na rýchlostnej ceste medzi Trnavou a Nitrou v katastri obce Vlčkovce 27 – ročný vodič vozidla Lexus z neznámych príčin zišiel z vozovky do priekopy a potom do poľa. Tu narazil do betónového stĺpa elektrického vedenia. Pri náraze utrpel zranenia, ktoré neboli zlučiteľné zo životom. Na vozidle vznikla škoda 40 tisíc eur.


Ďalšia tragická dopravná nehoda sa stala ráno pred treťou hodinou medzi obcami Čáry a Kúty v okrese Senica. 25 – ročný vodič Mercedesu Sprinter nečakane zbadal na ceste kľačiacu osobu, ktorej sa už nedokázal vyhnúť. Išlo o 18 – ročného mladíka zo Šaštína – Stráží, ktorý na následky zranení na mieste zomrel. Polícia začala v tomto prípade trestné stíhanie pre usmrtenie.

Agentúru SITA o tragických nehodách informoval hovorca trnavskej polície Michal Hanus.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tohtoročné babie leto prekonalo teplotné rekordy
<< predchádzajúci článok
Fitch znížila rating Španielska o dva stupne