Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

26. februára 2021

Mladík prepadával dôchodkyne v Trnave, policajti ho chytili na cintorínePolicajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave zadržali na cintoríne mladého muža, ktorý lúpežne prepadol 81-ročnú ženu. Dôchodkyni v časti Prednádražie vytrhol z ruky nákupnú tašku, stará ...Zdieľať
118458777_1001334766955720_2233118813242630701_n 676x328 26.2.2021 (Webnoviny.sk) - Policajti z Pohotovostnej motorizovanej jednotky v Trnave zadržali na cintoríne mladého muža, ktorý lúpežne prepadol 81-ročnú ženu. Dôchodkyni v časti Prednádražie vytrhol z ruky nákupnú tašku, stará žena spadla na zem. Svedok, ktorý incident videl, zalarmoval policajtov.


Policajná hliadka zbadala mladíka, ktorý zodpovedal popisu, na cintoríne na Kamennej ceste. „Mladý muž tvrdil, že si išiel zabehať. Jeho historka však nezodpovedala realite. Celý čas sa správal podráždene a bol zjavne nervózny. Policajná hliadka ho zadržala a odviezla na výsluch. Kabelku aj s osobnými vecami policajti našli odloženú pri odpadkovom koši,“ informovala o zadržaní 17-ročného mladíka polícia.

Policajti však zistili, že obvinený nelúpil v meste prvýkrát. Len pár dní predtým spolu so svojím komplicom napadli a okradli 69-ročnú ženu na Ulici Kornela Mahra v Trnave. Pri útoku jej ukradli kabelku a žena pri tom utrpela zlomeninu ramennej kosti. Z ťažkých zranení sa bude liečiť viac ako šesť týždňov.

Vyšetrovateľ obvinil mladistvého z obzvlášť závažného zločinu lúpeže spolupáchateľstvom a podal podnet na návrh na jeho väzobné stíhanie. Za tento skutok hrozí vinníkovi odňatie slobody na 10 až 15 rokov. Keďže je mladistvý, trest sa mu skráti na polovicu. Polícia preveruje aj informáciu o jeho spolupáchateľovi.


Zdroj: Webnoviny.sk - Mladík prepadával dôchodkyne v Trnave, policajti ho chytili na cintoríne © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
JM Search a The Amrop Partnership ohlásili strategické partnerstvo s cieľom získať globálny dosah pre svojich klientov
<< predchádzajúci článok
Návrhy strany Sme rodina vracajú do praxe nekalé praktiky reťazcov, pekári sa obávajú svojho zničenia

Mladík prepadával dôchodkyne v Trnave, policajti ho chytili na cintoríne - diskusné fórum čitateľov