Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Zo zahraničia

13. januára 2020

Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebráAmerická polícia zatkla a obvinila muža, ktorý počas letu z Washingtonu do Newarku pribehol k dverám kokpitu, začal na ne búchať a napadol letušku, ktorá sa ho snažila upokojiť. Napokon zasiahli ďalší ...Zdieľať
letuska 676x455 13.1.2020 (Webnoviny.sk) - Americká polícia zatkla a obvinila muža, ktorý počas letu z Washingtonu do Newarku pribehol k dverám kokpitu, začal na ne búchať a napadol letušku, ktorá sa ho snažila upokojiť. Napokon zasiahli ďalší cestujúci a situáciu dostali pod kontrolu.


Lietadlo pristálo v Newarku, kde 28-ročný Matthew Dingley z New Yorku napadol policajtov, pričom niektorí z nich spadli na schodoch vedúcich k lietadlu.

Zranenia utrpelo šesť policajtov, jeden z nich, ktorého spolu s letuškou hospitalizovali, má zlomené štyri rebrá. Dingleyho nakoniec zadržali a obvinili. V súčasnosti sa nachádza vo väzbe. Motív jeho konania zatiaľ nie je známy.


Zdroj: Webnoviny.sk - Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebrá © SITA Všetky práva vyhradené.

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Siemens dodrží kontrakt pre uhoľnú baňu v Austrálii napriek odporu klimatických aktivistov
<< predchádzajúci článok
Kanada si uctila obete pádu ukrajinského Boeingu, tragédia sa podľa Trudeaua nemala stať

Muž počas letu napadol letušku aj policajtov, jednému z nich zlomil štyri rebrá - diskusné fórum čitateľov