Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

22. apríla 2013

Muž podpaľoval kontajnery, policajtom sa vyhrážal bombouPodpaľoval kontajnery, vyhrážal sa bombou, nožom ohrozoval policajtov a nakoniec ho zastavila policajná streľba. V minulosti už trestaný Peter z Partizánskeho teraz čelí ...Zdieľať
ohen kontajner BRATISLAVA/TRNAVA 22. apríla (WEBNOVINY) - Podpaľoval kontajnery, vyhrážal sa bombou, nožom ohrozoval policajtov a nakoniec ho zastavila policajná streľba.


V minulosti už trestaný Peter z Partizánskeho teraz čelí obvineniam z útoku na verejného činiteľa a poškodzovania cudzej veci. Incident sa stal v Trnave. Obvinený muž najskôr podpaľoval smetiaky na Spartakovskej ulici a Ulici V. Clementisa.

Ako agentúru SITA informoval trnavský policajný hovorca Michal Hanus, po príchode hliadky začal muž vykrikovať, že má vo vaku bombu a vyhodí ich do vzduchu. Z vaku potom vytiahol kuchynský nôž a namieril si to rovno k policajtom.

Po viacerých výzvach, ktoré však muž ignoroval, policajti vystrelili varovný výstrel. Muža následne spacifikovali a predviedli na policajné oddelenie.

Škody na kontajneroch vyčíslili na 1 560 eur. Obvinenému mužovi v prípade dokázania viny hrozí trest na jeden až päť rokov.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tínedžeri hádzali do rodiny na zastávke kamene, muža zranili
<< predchádzajúci článok
Pre štrajk zrušila Lufthansa takmer všetky lety