Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Gala

02. apríla 2010

Muž roka SR - Začína sa tretí ročník súťažeDo súťaže sa môžu prihlásiť do 12. mája muži vo veku 20 až 35 rokov. Slovenský kasting sa bude konať 18. mája v Bratislave a slávnostné česko-slovenské finále sa uskutoční 27. augusta v českom Náchode.Zdieľať
Muž roka SROrganizátori tradičnej spoločenskej akcie Muž roka vyhlásili ďalší ročník tejto súťaže, ktorá sa po tretí raz bude týkať aj mužov na Slovensku. Na webových stránkach www.muzroku.cz a www.muzroku.sk sa do nej môžu prihlásiť všetci muži vo veku 20 až 35 rokov, ktorí si myslia, že majú šancu uspieť. Uzávierka prihlášok je 12. mája. Kasting pre Slovensku sa bude konať v Bratislave 18. mája po 13:00. Z prihlásených mužov vyberú kandidátov, ktorí sa stretnú vo finále, kde budú medzi sebou bojovať v disciplínach ako otázka od poroty, promenáda v spodnej bielizni či voľnej disciplíne. Slávnostné vyhlásenie výsledkov sa uskutoční 27. augusta o 20:00 v českom Náchode. O víťazovi rozhodne slovenská a česká porota v zložení Agáta Hanychová, Libuše Švormová, Gabriela Dzuríková, Silvia Petöová, Muž roka SR 2009 Peter Menky, Muž roka SR 2008 Miroslav Šmahel, Elena Podzámská, Dagmar Kludská, Lumír Olšovský, Uršula Kluková, Miss ČR Zuzana Jandová a iné osobnosti.

Na akcii vystúpia Mária Čírová, Martina Balogová, Jan Bendig, Ondřej Ruml, Miro Šmajda, Two Voices, Hana Křížková a ďalší. Výťažok z podujatia bude venovaný zariadeniam na krátkodobý pobyt so zaistenou odbornou starostlivosťou a detským domovom a tiež Mužovi roka ČR 2009 Martinovi Zachovi, ktorý je po ťažkom úraze pripútaný na invalidný vozík.
 

(SITA)


   Tlač    Pošli

   

Súvisiace články:


 O titul Muž roka 2009 bude bojovať osem Slovákov (14. 5. 2009)
 Uskutoční sa X. ročník súťaže Muž roka ČR a SR 2009 (8. 3. 2009)nasledujúci článok >>
Zrútila sa časť pódia pre koncert Eltona Johna
<< predchádzajúci článok
Video: Ach tie deti....