Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Kariéra

17. novembra 2007

Na architektúru a umelecké odbory sa dá prihlásiť už len pár dníNadšencom architektúry, ktorí by ju chceli študovať na vysokej škole, zostáva už len pár dní na podanie prihlášky. Slovenská technická univerzita v Bratislave prijíma prihlášky na Fakultu ...Zdieľať
BRATISLAVA 17. novembra (WEBNOVINY) - Nadšencom architektúry, ktorí by ju chceli študovať na vysokej škole, zostáva už len pár dní na podanie prihlášky. Slovenská technická univerzita v Bratislave prijíma prihlášky na Fakultu architektúry do 25. novembra. Záujemcovia o štúdium na Hudobnej a tanečnej fakulte Vysokej školy múzických umení v Bratislave majú čas prihlásiť sa do konca tohto mesiaca. Tento termín platí aj pre Fakulty dramatických, múzických a výtvarných umení Akadémie umení v Banskej Bystrici a Fakultu umení Technickej univerzity v Košiciach, Drevársku fakultu Technickej univerzity vo Zvolene a Vysokú školu výtvarných umení v Bratislave. Vo všetkých prípadoch ide o bakalárske štúdium.

K prihláške treba priložiť viacero dokumentov - životopis, potvrdenie o zaplatení poplatku za prijímacie pohovory, kópie diplomov, certifikátov či vysvedčení zo zahraničných škôl. Prihlasovať sa dá už len na nových tlačivách. Formulár prihlášky si možno stiahnuť z webovej stránky Ministerstva školstva SR www.minedu.sk. Tohtoročnou novinkou sú nové tlačivá prihlášok. Vypisujú sa podľa stupňa štúdia, na ktoré sa študenti hlásia. Môže ísť o bakalárske, magisterské, inžinierske alebo doktorandské vysokoškolské štúdium. Vysoké školy už neakceptujú staré tlačivá.
SITA


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Tvorcovia ovce Dolly prestali používať embryá
<< predchádzajúci článok
Tim Burton nakrúti 3D verziu Alice v krajine zázrakov