Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Auto moto

18. marca 2019

Na dovolenku s Opel CrosslandNeviete, či je Opel Crossland ten správny model na dovolenku? Prečítajte si v našom príspevku či to zvládne.Zdieľať
Na dovolenku s Opel Crossland

Opel Crossland je úplne nový typ vozidla, ktorý nemá žiadneho predchodcu. Ale rozmermi sa až veľmi podobá Oplu Mokka. Podľa informácií by mal nahradiť Opel Meriva, ale oproti ktorej je vo všetkých rozmeroch o niečo menší. Opel Crossland má vo svojej olejovej krvi francúzsky základ. Takže čím vlastne je Opel Crossland? Je to z časti Crossover, MPVčko a aj hatchback. Treba pochváliť výrobcov za odhlučnenie od aerodynamického hluku. Už pri pohľade na auto má veľkú čelnú plochu a aj napriek tomu nemusíte vôbec zvyšovať hlas ani pri 150 km rýchlosti na diaľnici.

Dovolenka a kufor

Batožinový priestor má v základe objem 410 litrov aj s priestorom pod vyberateľnou podlahou. Ak by ste chceli dá sa do auta umiestniť aj posuvná lavica, ktorá dokáže zväčšiť kufor až na 520 litrov, čo už je veľmi príjemné aj na dlhšiu dovolenku. Pri ceste na dovolenku si budete pochvaľovať aj vstavanú navigáciu s dotykovou 8 palcovou obrazovkou. Vodič si okamžite zamiluje head up display kde sa mu bude navigácia ukazovať aj s rýchlosťou. Takže dovolenku s dvoma menšími detičkami s Opel Crossland bez problémov zvládnete. Horšie to bude ak by ste chceli isť 4 dospelý. Vtedy by som sa obrátil skôr na model Opel Grandland, kde je dostatok miesta aj na zadných sedadlách.


   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
V bratislavskej Redute sa debutovo predstaví O. Gaillard
<< predchádzajúci článok
Lukáš Adamec klipom Tancuj mi dokazuje, že ak človek cíti hudbu, môže si zatancovať na čokoľvek

Na dovolenku s Opel Crossland - diskusné fórum čitateľov