Úvodná strana  Včera      Archív správ      Nastavenia     
 Kontakt  Inzercia

 24hod.sk    Z domova

12. júna 2010

Na Fica čaká pred volebnou miestnosťou vedenie SDĽPred základnou školou Alexandra Dubčeka, na ktorej má voliť premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico, na neho čaká aj vedenie SDĽ. "Chceme sa ho spýtať, ...Zdieľať
volby Ilustračné foto: SITA/Ivan Fleischer

BRATISLAVA 12. júna (WEBNOVINY) - Pred základnou školou Alexandra Dubčeka, na ktorej má voliť premiér a predseda Smeru-SD Robert Fico, na neho čaká aj vedenie SDĽ. "Chceme sa ho spýtať, prečo v posledných dňoch volebnej kampane na nás vyťahoval také špinavé veci," povedala podpredsedníčka SDĽ Alena Savkaničová. Predstavitelia SDĽ majú na sebe stranícke tričká, je medzi nimi aj ich predseda Marek Blaha. Majú so sebou transparent s textom: "Chceme Slovensko, ktoré funguje pre každého! Nielen pre politikov a podnikateľov!"

Premiér mal podľa avíza voliť o 11:00, zatiaľ mešká. Okrem toho stojí pred školou aj skupina mladých ľudí, ktorí majú na seba tričká s prečiarknutým premiérovým portrétom. Tvrdia, že nie sú organizovaným protestom, len im prišlo vhod, že tu príde premiér voliť, tak tu stoja.

SITA

© SITA Slovenská tlačová agentúra, prevádzkovateľ spravodajského portálu webnoviny.sk. Všetky práva vyhradené.

   Tlač    Pošlinasledujúci článok >>
Ficovej manželke nevydali hlasovací lístok Smeru
<< predchádzajúci článok
Radičová sa nádejá, že vládu zostaví pravica

Na Fica čaká pred volebnou miestnosťou vedenie SDĽ - diskusné fórum čitateľov